Cum v-a mers de Cra...
 
Notifications
Clear all

Cum v-a mers de Craciun?

2 Posts
2 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#750]

Eu sunt destul de multumita, a meritat timpul petrecut online ❤️ La voi cum sunt incasarile?


 
Posted : 27/12/2021 11:47 pm
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

a fost ok. sincer ma asteptam la ceva mai mult, dar traficul a fost bun am avut ce sa fac in camera si asta conteaza.


 
Posted : 29/12/2021 3:29 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont