Cum v-a mers perioa...
 
Notifications
Clear all

Cum v-a mers perioada asta?

12 Posts
10 Users
0 Reactions
4 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 
[#48]

Cum a fost pt voi perioada asta de pandemie? mie nu mi-a mers f bine desi ma asteptam sa bubuie acuma ca toata lumea sta acasa toata ziua. Voi ati lucrat mai mult/castigat mai bine decat de obicei?


 
Posted : 15/05/2020 1:37 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Nu cred ca multa lume o sa fie de acord cu mine, dar mie mi a prins fff bine parca imi pare rau ca se termina...


 
Posted : 15/05/2020 4:32 pm
(@jessycap)
Posts: 144
Estimable Member
 

Sincer mie mi-a prins extrem de bine. Ma asteptam sa fie invers, dar uite ca am avut o surpriza.


 
Posted : 19/05/2020 4:10 pm
(@magdalena)
Posts: 4
Active Member
 

Hello, @spicy! Imi pare rau ca ti-a mers prost, chiar nu imi dau seama de ce. Atat eu, cat si colegele mele am reusit sa facem multi bani in perioada asta. Poate ca ar trebui sa schimbi studioul... chiar nu stiu ce sa zic. bafta!


 
Posted : 22/05/2020 4:27 pm
(@anays)
Posts: 84
Estimable Member
 

A mers extraordinar de bine in aceasta perioada. Mult trafic si incasari mult mai bune!


 
Posted : 25/05/2020 4:38 pm
 Ruby
(@rubydemona)
Posts: 56
Trusted Member
 

Si mie mi-a mers super bine perioada asta cu pandemia. Neasteptat de bine chiar!


 
Posted : 26/05/2020 7:42 pm
(@dhalia)
Posts: 18
Eminent Member
 

Incasarile au crescut foarte mult in aceasta perioada! Ce-i drept cred ca ofertele de pe LJ au contribuit foarte mult la acest aspect!


 
Posted : 29/05/2020 12:01 pm
(@sophydavis)
Posts: 67
Trusted Member
 

Aceasta perioada chiar a fost benefica! Imi pare rau daca in cazul vostru a fost diferit ! Spre mai bineee !


 
Posted : 02/06/2020 6:59 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 

Au fost cateva zile mai slabe dar mi-am revenit dupa vreo sapt 😀 Ma speriasem putin ca e de rau dar a fost ok pana la urma 😀


 
Posted : 03/06/2020 1:37 pm
(@avenasilver)
Posts: 38
Eminent Member
 

Eu sunt nouță in industria asta. Dar pot spune ca a fost destul de ok pentru început. Sper la din ce in ce mai bine !


 
Posted : 03/06/2020 6:02 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
Topic starter
 

@avenasilver daca e ok la inceput, stai sa vezi dupa ce capeti si ceva experienta :))) 😉


 
Posted : 04/06/2020 2:25 pm
(@ivonnareeve)
Posts: 68
Trusted Member
 

A mers minunat această perioadă! Cum nu se poate mai bine.


 
Posted : 05/06/2020 4:02 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont