Incasari craciun
 
Notifications
Clear all

Incasari craciun

3 Posts
3 Users
0 Reactions
3 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#697]

Heei, sunt putin indecisa ce sa fac de craciunul asta. Pana acum mereu daca am avut planuri nu am muncit, dar anul asta ma gandesc ca fiind si pandemie o sa fie super misto. Voi ce credeti? Sau ce faceti de fapt:))


 
Posted : 06/12/2021 1:52 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Intotdeauna a mers de sarbatori. Bafta!


 
Posted : 10/12/2021 5:14 pm
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

eu o sa incerc sa intru macar putin si de craciun si de revelion. cateva ore. avand in vedere ca multe tari iar impun reguli si carantina si asa sigur o sa fie ceva trafic.


 
Posted : 13/12/2021 11:41 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont