Notifications
Clear all

incasari

6 Posts
5 Users
0 Reactions
2 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#1117]

heei, de cand e toata nebunia cu crypto si bursa ca au cam picat si voua vi se pare ca au cam scazut incasarile? parca membrii nu mai sunt cum erau inainte, sau poate doar asa am nimerit eu :))


 
Posted : 25/05/2022 8:44 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Mie mi-a mers mai bine luna asta. ce-i drept am avut doar 3 zile libere si mai putin de 8 h n-am stat niciodata :))))


 
Posted : 26/05/2022 8:43 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

acum depinde si cat te multumeste pe tine... poate cat fac eu tie ti se pare putin sau invers, nu stiu ce sa zic 😀


 
Posted : 26/05/2022 8:43 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Raportat la cât făceam înainte, pentru mine chiar au mai crescut încasările. Am și mai mulți membri acum deci probabil de aici să fie


 
Posted : 26/05/2022 8:58 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

cam la fel pentru mine


 
Posted : 27/05/2022 9:28 am
(@beatriz)
Posts: 206
Estimable Member
 

Cam același nivel


 
Posted : 31/05/2022 10:59 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont