heei, ce parere aveti de paxum? am tot auzit fete ca folosesc si ca e misto, nu stiu cum e cu taxele daca incasezi banii acolo, tot asa?
Din câte știu despre Paxum ar trebui să fie tot la fel cu taxele, să îi declari și să plătești contribuțiile
In afara faptului ca dureaza destul de mult sa ti aprobe contul, paxum e super ca metoda de payment. Chiar au si categorie de camgirls cand selectezi de unde iti vin incasarile