Notifications
Clear all

Taxe de platit

5 Posts
5 Users
0 Reactions
5 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#913]

heei fetelor, v ati pregatit de platit taxele?:))) pe mine ma inspaimanta putin gandul cand o sa vad cat este


 
Posted : 23/02/2022 9:41 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Nu mai stii cat ai castigat, sau? :))


 
Posted : 23/02/2022 12:35 pm
(@sabrinak)
Posts: 354
Honorable Member
 

Mi-as dori sa-ti spun ca pun deoparte in fiecare luna... dar cred ca mai mult de 100 de dolari nu am pus vreodata :)) Sper ca macar de acum incolo sa imi fac un plan legat de asta, e cea mai buna solutie.. Bafta!


 
Posted : 23/02/2022 12:35 pm
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
 

Eu imi pun banii de taxe intr-un cont separat ca sa nu ma ating de ei si sa n-am probleme cand le platesc 😀


 
Posted : 23/02/2022 1:38 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Pai Lolla, nu ti le platesc de la studio ? adica nu opresc lunar pentru taxe? sau nu mai stiu eu bine?


 
Posted : 23/02/2022 5:08 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont