Hello! Recomandati-mi si mie o banca prin care pot sa scot bani cash de pe Paxum... S-a mai confruntat cineva cu problema asta? La banca romaneasca nu ma lasa sa scot mai mult de 300 de lei pe tranzactie, ceea ce nu e rentabil cand pun la socoteala cate comisioane imi iau. Am mai incercat CEC, BRD, ING, Libra Bank... efectif nu stiu cum sa procedez. Please, orice tips e apreciat!!
@nicole96 si eu am aceeasi problema, asa ca daca afli cumva, lemme know te rog mult :*
cred ca e o problema a lor cu sistemul, am patit si eu acelasi lucru si am vazut ca mai sunt fete care se plang pe FB de aceeasi chestie.. sa speram ca se remediaza curand..