Abordare site-uri
 
Notifications
Clear all

Abordare site-uri

3 Posts
3 Users
0 Reactions
2 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#1123]

hei, voi cum abordati situatia cand faceti streaming pe doua site uri, unu free si unul vip? va puneti mereu in members cand faceti show pe free?


 
Posted : 30/05/2022 12:09 pm
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Faceam asta la inceput, acum nu chiar. Daca chiar vreau sa fac un show special da, dar daca e ceva basic il las si in free


 
Posted : 31/05/2022 11:03 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Depinde de show și de ce anume fac în el. Dacă e mai special cum spune și DeniseB, atunci da, mă pun în members, altfel, nu.


 
Posted : 06/06/2022 1:53 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont