hei, voi cum abordati situatia cand faceti streaming pe doua site uri, unu free si unul vip? va puneti mereu in members cand faceti show pe free?
Faceam asta la inceput, acum nu chiar. Daca chiar vreau sa fac un show special da, dar daca e ceva basic il las si in free
Depinde de show și de ce anume fac în el. Dacă e mai special cum spune și DeniseB, atunci da, mă pun în members, altfel, nu.