Cum a fost de craci...
 
Notifications
Clear all

Cum a fost de craciun?

2 Posts
2 Users
0 Reactions
3 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#748]

Bunaa, voua cum vi s-a parut de craciun? Ati facut cam cat va doreati sa gandeati? La mine a fost asa si asa, dar recunosc ca nici nu am stat ff mult


 
Posted : 27/12/2021 11:47 pm
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

Bai da chair a fost ok. Am facut chiar mai mult decat credeam. Bine multi dintre membrii erau aia regulari ai mei. Noi nu prea am avut.


 
Posted : 29/12/2021 3:29 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont