Notifications
Clear all
Topic starter
heeei fetelor, voi cat oferiti maxim discount unui membru? nu prea am oferit de cand fac chat, dar am niste membrii bun pe care as vrea sa ii rasplatesc cumva, dar nu as vrea sa se invete :))))
Posted : 09/02/2022 9:36 am
Pai depinde... daca e membru loial si ma ia in privat cateva ore, dau si 30%.
Posted : 10/02/2022 12:47 pm
depinde de membru :))
Posted : 14/02/2022 11:05 am