Notifications
Clear all
Topic starter
Heei fetelor, voiam sa va intreb cum vi s a aparut per total anul asta de sarbatori? Cum a fost de revelion? Ati simtit ca a meritat sa stati online? Eu am avut incasari asa si asa, dar ce e drept nici n am stat calumea
Posted : 03/01/2022 12:42 pm