hei, recent mi s a propus sa mi fac of prin studio. ideea e ca practic fac doar content si de restu se ocupa ei, banii sunt super ok. merita sa incerc? sau deja site u e supra populat?
Si eu sunt curios, o sa urmaresc topicul.
Eu zic că merită încercată treaba asta, până la urmă e încă o sursă de venit pentru care nu muncești chiar atât de mult mă gândesc