heei, mi se pare de la o perioada ca mi iau super usor warning pe LJ fara sa fac ceva special, sau ce nu faceam in trecut. Nu am vazut sa se schimbe regulile sau ceva, f ciudat. Si voi patiti la fel?
Nope
N-am pățit, deci vezi de ce îți fac faze de genul ăsta
Da, in ultima vreme si mie mi s a parut ca sunt muult mai atenti. Careful, girls