heei, dupa cum am mai zis, as vrea curand sa plec in vacanta. Ma gandeam sa imi cumpar un go pro pentru acest trip ca sa fac content video ca se vede super frumos. Ati incercat vreodata sa filmati cu go pro? E ok? Adica gen merita sau e complicat de folosit?
Lol, nu cred ca e cea mai buna idee :))) Mai bine faci direct cu telefonul, mai ales daca ai iPhone aka calitate buna.