Bunaaa :* Ce microfon imi recomandati pentru videochat? As vrea ceva mai ieftinut care sa se auda bine de la 1-2 metri distanta. Mersi :*
eu pe acesta il am si sunt fooooooarte multumita https://www.emag.ro/microfon-streaming-trust-gxt256-exxo-iluminare-rgb-23510-trust/pd/DHF1RGBBM dai un ban, dar merita 😉
Hello, cel mai bine ar fi sa cauti tu unul care sa fie conform fondurilor tale. Trebuie sa fie unidirectional si de distanta mare ca sa fie potrivit pentru ce ai nevoie.
Blue Yeti
Si eu zic ca Yeti e cel mai bun!