Normal sau de pe te...
 
Notifications
Clear all

Normal sau de pe telefon

4 Posts
4 Users
0 Reactions
4 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#1352]

heei, voua cum va place mai mult sa faceti streaming? de pe telefon sau normal de pe pc? mie parca in ultimul timp imi place mai mult de pe telefon si am si mai mult trafic:))


 
Posted : 14/12/2022 9:31 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Sunt fană streaming normal de pe pc. E interesant și de pe mobil dar nu prea e genul meu


 
Posted : 21/12/2022 11:24 am
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
 

Buna! Eu nu am deloc trafic de pe telefon, ma inteleg mai bine cu membrii de pe pc! :))


 
Posted : 31/01/2023 1:28 pm
(@jessiedobrick)
Posts: 128
Estimable Member
 

cred ca depinde de ora la care faceti de pe mobil, la mine sunt zile cand am foarte multi, si zile cand abia imi vin membrii mei


 
Posted : 06/02/2023 12:06 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont