Notifications
Clear all

Oglinda

2 Posts
2 Users
0 Reactions
1 Views
(@deniseb)
Posts: 228
Reputable Member
Topic starter
 
[#940]

Hey, fetelor! Este cineva care se foloseste de o oglinda pozitionata pe tavan pentru show-uri? Ma gandesc serios sa imi pun, pentru ca nu imi permit camera in tavan, insa nu stiu cat de mult m-ar ajuta si cata aplicabilitate are online. Can you give me some advice? Is it worth it?


 
Posted : 09/03/2022 11:44 pm
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
 

heei, m am gandit si eu la asta, dar am ajuns la concluzia ca e mai usor cu o camera din tavan, ideea e ca gasesti o camera ok la 4-500 lei, iar o oglinda pe tot tavanul te duce si mai mult


 
Posted : 21/03/2022 1:46 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont