heei, voiam sa va intreb pe cele care aveti acid in buze, cam cat de des va puneti? mie mi se pare ca uneori nu mi tine deloc
Bună, prietena mea a început cu 0,5ml după care a așteptat o lună iar apoi și-a mai pus 0,5ml, iar acum merge o dată la 6 sau 12 luni în funcție de cum simte ea. Are o relație foarte bună cu medicul ei care i-a spus din prima clipă că fiecare organism lucrează diferit și în funcție de asta o să vină mai des sau nu.
depinde de persoana, cum zice Shawn
Incearca sa iti pui mai degraba in contur decat in volum, din cate am inteles tine mai bine
Asa este DeniseB, sunt medici care doar cu asta lucreaza ca sa spun asa, spre exemplu medicul la care merge prietena mea, tine foarte mult la aspectul natural al buzelor si lucreaza numai dupa conturul acestora respectand si geometria fetei dar si asimetriile. Insa am descoperit si fete care fac asta in tot felul de apartamente dubioase care iti strica forma si iti traumatizeaza tesutul...