Am nevoie de un res...
 
Notifications
Clear all

Am nevoie de un restart

3 Posts
3 Users
0 Reactions
2 Views
(@patriciap)
Posts: 176
Reputable Member
Topic starter
 
[#570]

Hello fetelor, in ultima vreme ma simt super plictisita si lipsita de viata - iar lucrul asta se vede si online, atat pe fata mea cat si in traficul meu. Imi trebuie un mic restart - voi ce faceti cand treceti printr-o perioada de genul?


 
Posted : 02/09/2021 9:34 am
(@mihaela)
Posts: 5
Active Member
 

De obicei imi iau cateva zile libere si petrec timp cu mine. Merg la masaj, la inot si niciodata n-o sa uit pentru ce am inceput sa fac chat in the first place you know... La mine functioneaza foarte bine sa-mi pun goal-uri si sa trag pentru ele. Mult succes


 
Posted : 03/09/2021 5:52 pm
(@stella)
Posts: 31
Eminent Member
 

Buna, Patricia! Sunt de parere ca atunci cand intampini situatii de genul acesta, mai mult ca sigur ai nevoie de o vacanta! Incearca sa pleci macar 2 zile din oras, fie la munte, fie undeva cu prietenii tai si destinde-te un pic. Personal, imi place sa practic yoga si ma relaxeaza in momente precum acesta, calmandu-ma in interior. Iti urez mult succes sa iesi din starea aceasta 🙂


 
Posted : 03/09/2021 5:52 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont