Cat timp ati stat cel mai mult o tura? Dar in privat? 😀
heii, eu personal uneori mai am momente cand chiar am chef de stat online, cel mai mult am stat 14 ore :)))), iar in privat, cred ca 3-4 ore maxim a fost cel mai lung
Eu am stat cel mai mult online 10 ore, iar in privat 3 ore jumatate!
Bunaa, eu am stat cel mai mult online 12 ore si in privat in jur de 2 ore jumatate