Voi ce faceti in timpul liber?
Calatoresc, ma uit la seriale, citesc, ies cu prietenii... cand imi permite timpul :))
Ma uit la seriale si imi place sa ies cu bicicleta in parc
ma plimb prin parc, merg la shopping, citesc 😀
Hei, eu personal incerc sa ma deconectez cat mai mult. Ma duc la spa, sau ies in natura, incerc sa nu stau in oras pe cat de mult cand sunt libera