Membru insistent in...
 
Notifications
Clear all

Membru insistent in mesaje

3 Posts
2 Users
0 Reactions
4 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#848]

Buna, fetelor ! Am un membru care mi-a intrat o singura data in privat și de atunci ma zăpăcește cu mesaje… zilnic unde sunt, de ce nu îl întreb nimic despre el pentru a-l cunoaște mai bine… Si cea mai buna a fost ca mi-am pierdut interesul fata de el ? eu nu am timp de pierdut in free și ma simt și cam controlată așa, îmi da o senzație nașpa. Pana acum i-am răspuns frumos, dar îmi pierd răbdarea, e foarte insistent. Nici măcar in free nu mai intra, doar îmi da mesaje. Cum sa ma comport cu el mai departe ?


 
Posted : 31/01/2022 12:26 pm
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Nu trebuie sa te simti indatorata pentru ca ti-a intrat o singura data in privat :))) Multi membrii au tenta asta manipulatoare prin care te fac sa te simti vinovata ca nu faci ceva care, pana la urma, nu esti obligata sa faci. Spune-i ferm, dar politicos ca ai un job si nu poti sa stai mereu sa vorbesti cu el prin mesaje. Daca iti doreste cu adevarat atentia ta, sa iti intre in privat.


 
Posted : 31/01/2022 3:55 pm
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Mallorie, asta am făcut :))) cât am putut eu de drăguț ??? multumesc ?


 
Posted : 01/02/2022 12:15 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont