Notifications
Clear all

Plan alimentatie

5 Posts
5 Users
0 Reactions
2 Views
(@lollagodiva)
Posts: 573
Noble Member
Topic starter
 
[#743]

bunaa fetelor, voiam sa va intreb daca voi tineti vreun fel de dieta sau va ghidati dupa anumite chestii? personal am inceput sa ma simt foarte obosita desi nu fac mare lucru, deci cred ca e si de la alimentatie si lipsa sportului. vreau sa ma apuc si de sala, dar as vrea sa mananc si ok si sincer sa ma duc la nutritionist nu mi vine


 
Posted : 23/12/2021 12:53 pm
(@mallorier)
Posts: 89
Estimable Member
 

Eu mananc intuitivit si fac sport :D. Probabil te simti fara energie ca nu mananci chestii bogate in vitamine


 
Posted : 23/12/2021 5:05 pm
(@sabrinak)
Posts: 354
Honorable Member
 

Un nutritionist ar fi bun, dar daca nu se poate poti incerca spre ex sa te asiguri ca ai 3 mese pe zi, ca nu sunt toate bogate in carbohidrati, ca nu mannaci seara dupa maxim nu stiu 6-7. Mici chestii d-astea ajuta foarte mult.


 
Posted : 24/12/2021 12:26 pm
(@carolineskyler)
Posts: 62
Estimable Member
 

eu fac mult sport. ies la alergat dimineata inainte de logare si sincer ma ajuta sa incep ziua mai relaxata.


 
Posted : 31/12/2021 11:27 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Urmez Keto si ies la alergat


 
Posted : 03/01/2022 12:41 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont