bunaa fetelor, voiam sa va intreb daca voi tineti vreun fel de dieta sau va ghidati dupa anumite chestii? personal am inceput sa ma simt foarte obosita desi nu fac mare lucru, deci cred ca e si de la alimentatie si lipsa sportului. vreau sa ma apuc si de sala, dar as vrea sa mananc si ok si sincer sa ma duc la nutritionist nu mi vine
Eu mananc intuitivit si fac sport :D. Probabil te simti fara energie ca nu mananci chestii bogate in vitamine
Un nutritionist ar fi bun, dar daca nu se poate poti incerca spre ex sa te asiguri ca ai 3 mese pe zi, ca nu sunt toate bogate in carbohidrati, ca nu mannaci seara dupa maxim nu stiu 6-7. Mici chestii d-astea ajuta foarte mult.
eu fac mult sport. ies la alergat dimineata inainte de logare si sincer ma ajuta sa incep ziua mai relaxata.
Urmez Keto si ies la alergat