Hello girls,
Eu si iubitul meu ne gandeam sa renuntam la cablul tv, pentru ca nu ne uitam aproape deloc la tv, il folosim doar pentru Netflix. In ultima vreme, iubitul meu e din ce in ce mai scarbit de ce vede la tv, mai ales faza aia pe care au facut-o de la televiziune cu farsa lui Selly, cum au mintit. Voi ce ziceti? A mai facut cineva asta? Va simtiti mai libere, cu mai mult timp liber?
Buna. Eu am HBO GO si Netflix si sincer sunt foarte multumita. Nici nu ma ajunge mult.
Hei! Eu una ma simt mai libera si e si fain ca pot sa aleg sa ma it la ce vreau eu si in HD sau 4K chiar.