Sarbatori Online sa...
 
Notifications
Clear all

Sarbatori Online sau nu?

4 Posts
4 Users
0 Reactions
5 Views
(@sophydavis)
Posts: 67
Trusted Member
Topic starter
 
[#424]

Hei, voi cum faceti cu logarea de sarbatori? Stati online si de Craciun si de Revelion?


 
Posted : 18/12/2020 11:31 am
(@adania)
Posts: 56
Trusted Member
 

Hello, eu lucrez de ambele sarbatori,e o perioada cu trafic bunicel, anul trecut mi-a mers foarte bine si crd ca si in acest an va fi la fel 🙂


 
Posted : 28/12/2020 10:20 am
(@jessycap)
Posts: 144
Estimable Member
 

Hei. Eu am ales sa stau de revelion mai mult online pt ca am observat ca de craciun multi membri aleg sa stea cu familia. Anul trecut a mers bine o sa vad si anul asta cum e.


 
Posted : 28/12/2020 10:30 am
(@mallorie)
Posts: 67
Trusted Member
 

Buna, intrucat e pandemie si nu prea ai ce sa faci, eu am ales sa fac niste banuti si sa stau online si de Craciun si de Revelion. De Craciun a mers foarte bine, sa speram ca de Revelion o sa fie la fel - se pare ca membrii sunt mai darnici in perioada asta :D.


 
Posted : 08/01/2021 12:32 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont