Hello, ma gandeam sa incerc o sedinta foto ceva gen mai streetstyle. nu stiu, sa mi iau niste jordani, un hanorac si cam atat, credeti ca ar prinde? ma gandeam pentru ca am vazut ca majoritatea fetelor au doar poze glam
Bună! Cred că ar prinde super bine ceva diferit, poți oricând să îi oferi acestui stil un touch subtil de glam. Niște fishnets și câteva accesorii.