Cu toata nebunia de razboi au crescut preturile pretutindeni. Voi v-ati majorat preturile pe siteuri?
Eu mi-am crescut prețurile la content cu cel puțin 10%
heei, depinde cum iti stii membrii. daca stii ca duc, go for it, daca e mai greu, mai bine le lasi asa ca sa nu fii pe pierdere. oricum incasarile tale sunt mult peste media tarii, deci e ok