Notifications
Clear all
Topic starter
heei fetelor, ma gandeam in luna februarie sa mi iau o vacanta. as pleca undeva unde e cald pentru ca nu mai suport frigul :))) voi cum stiti ca e traficul in februarie? nu as vrea sa pierd totusi
Posted : 19/01/2022 9:39 am