Notifications
Clear all
Hey Patricia, am intrat aseară și mi a mers mai bine ? o sa rămân așa o vreme, sa văd… mesaje le trimit, da, chiar și când nu intru deloc, deși sunt rare zilele alea… încerc sa țin legătura cât de mult pot cu ei ?
Posted : 28/01/2022 9:38 am
Page 2 / 2
Prev