Care a fost cea mai...
 
Notifications
Clear all

Care a fost cea mai bună investiție pentru setup-ul vostru?

2 Posts
2 Users
0 Reactions
3 Views
(@ranyadream)
Posts: 19
Eminent Member
Topic starter
 
[#1880]

Dacă ar fi să alegeți un singur echipament care v-a îmbunătățit cel mai mult calitatea transmisiunilor, care ar fi acela? Cameră, lumini, microfon sau altceva? 😊 


 
Posted : 22/06/2026 5:47 pm
(@ginamence)
Posts: 295
Reputable Member
 

Sincer, dacă ar fi să aleg un singur lucru care mi-a îmbunătățit cel mai mult activitatea, nu ar fi neapărat un echipament, ci echipa de suport care se ocupă de mine. 😊 Faptul că am mereu pe cineva care să mă ajute când apare o problemă tehnică sau când am nevoie de un sfat îmi oferă multă liniște. Totuși, dintre echipamente, cred că iluminarea este cea mai importantă. ❤️ O lumină bună poate schimba complet calitatea imaginii și felul în care arată întregul setup.


 
Posted : 23/06/2026 5:39 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont