Dacă ar fi să alegeți un singur echipament care v-a îmbunătățit cel mai mult calitatea transmisiunilor, care ar fi acela? Cameră, lumini, microfon sau altceva? 😊
Sincer, dacă ar fi să aleg un singur lucru care mi-a îmbunătățit cel mai mult activitatea, nu ar fi neapărat un echipament, ci echipa de suport care se ocupă de mine. 😊 Faptul că am mereu pe cineva care să mă ajute când apare o problemă tehnică sau când am nevoie de un sfat îmi oferă multă liniște. Totuși, dintre echipamente, cred că iluminarea este cea mai importantă. ❤️ O lumină bună poate schimba complet calitatea imaginii și felul în care arată întregul setup.