fetelor, care lucrati pe Imlive, cum vi se pare? eu una m-am saturat de cersetorii de acolo, traficul e prost si sunt si nesimtiti. imi vine sa il inchid de nervi :((
Ouch, una dintre cele mai naspa platforme pe care sa faci chat :))) Recomand Stripchat, LJ si F4F (chiar daca sunt chitrosi maxim la comisionul pe care il acorda modelelor).
Multumesc, Patricia ! Credeam ca am eu o problema :))))
Nu, nu, din cate am auzit si stiu despre site e moarte curata :)))
Este jale :))) noroc ca e site secundar, altfel o luam razna... o sa incerc si f4f, sa vedem cum merge, desi e freemium si nu prea se pupa cu celelalte :)) o scot eu la capat. pup
sunt online de 5 ore si am 3$ pe el, mor :))))))
mai merge? :))
Nu prea :))