bunaaaa feteleeee! Va uitati la Bravo ai stil? eu sunt super fanaaaa, nu pierd nicio emisiune. Chiar am fost placut surprinsa sa aflu ca una din preferatele mele din sezoanele mai vechi ar fi model de videochat ca mine (asa s-a zvonit prin presa :D) Ma refer la Otilia https://www.instagram.com/otiliaav/ daca e adevarat, ce pot sa zic, acum imi place si mai mult de ea 😀 <3 care e preferata voastra din toate sezoanele?
si eu vazusem o stire si niste poze cu Otilia ca model..ce pot sa zic, bravo ei! Mi s-a parut mereu o fata descurcareata, plus ca arata super bine, asa ca de ce sa nu se foloseasca de chestia asta? eu m-am uitat la primele 2 sezoane si acum la cel de acum cu Celebrities.. Preferata mea e Theo Rose, e zbanghie si de viata asa ca mine :)))
eu le banuiesc pe multe ca ar fi modele, dar nu recunosc...si nu inteleg de ce, pentru ca nu e nimic rusinos in asta 😕