Salut! am auzit ca putem seta programul pe ficare site? A facut cineva asta, pute-ti sa imi explicati si mie cum functioneaza? Mersiii
pe ce site uri ai cont?
Depinde ce site folosesti. In general, trebuie sa ai acolo un buton de ”planning” sau ”schedule”. I-ai intrebat pe cei de la studio daca pot sa te ajute? 😀
Da, depinde de la platforma la platforma, cum a zis si Anitta, cel mai sigur ai un buton de "planner" sau "schedule". Bafta, te puup!
Da, e destul de intuitiv cu schedule, dar sa ai grija ca intervalul respectiv sa nu fie foarte aglomerat. Si daca ai deja cativa membrii fideli, programeaza-te mereu cam la aceasi ora cand intra si ei. Puup!