Hello fetelor! Am si eu o gagica prietena de-a mea care se intereseaza de studiouri. Eu lucrez la Studio20 si voiam sa ii arat mai multe pareri ca sa isi faca o idee! Multuu 🙂
Hey kiara, chiar m-ai devreme ti-am lasat un comentariu legat de studioul din Craiova, imi poti zice mai multe detalii? ce beneficii ofera, comision?
Bună 🥰 Eu lucrez la Studio20 și pot spune sincer că sunt foarte mulțumită. Avem o echipă super implicată care ne ajută constant, de la început și pe tot parcursul, iar la mine încasările au crescut de la o perioadă la alta. Dacă e serioasă și își dorește să evolueze, chiar este un loc foarte ok 🤍