Buna! A mai lucrat cineva de aici intr-un studio de apartament? Eu am inceput acum doua saptamani sa lucrez intr-un studio de apartament din Bucuresti, dar azii a fost ultima zi, pentru ca n-am vazut nici un ban pana acum, mi-am luat o mega tzeapa. A mai patit cineva asa ceva? Scuze pt greseli, sunt furioasa!?
Aveam o prietena care a patit ceva asemanator intr-un studio no name si la fel nu a vazut niciun ban. De atunci, a mers doar la studiouri renumite si s-a informat foarte bine inainte.
Nu are rost sa te complici ccu studiourile mici. Du-te la unul cunoscut. Cauta pe internet si sigur o sa gasesti
Imi pare rau ca ai avut o experienta neplacuta, dar sa stii ca nu e peste tot la fel. Cauta un studio bun si vei fi platita la timp si corect. Bafta!
Da, din pacate am mai auzit acest lucru. Tocmai d'aia e bine sa mergi sa lucrezi la un studio serios unde e totul legal si ti se face si contract sau sa luccrezi pe cont propriu, dar asa e mult mai greu cu castigurile. Atata timp cat semnezi un contract nu au cum sa nu iti dea banii
De ce nu vrei sa lucrezi cu un studio bun, ca Studio20 de exemplu?
Eu îți recomand să lucrezi cu cei mai buni pentru că așa vei avea reușite și doar așa o să ai parte de o colaborare corectă.
In meseria asta, mai bine te duci la un studio mare. Cele mici intotdeauna or sa caute sa iti traga teapa pentru ca evident, au venituri mult mai mici, conditii proaste, etc. Pur si simplu nu merita, doar de dragul comisionului. Iti recomand Studio20 cu multa caldura, sunt super profi, totul este clar de la inceput si iti ofera tot suportul de care ai nevoie.