Studio de apartamen...
 
Notifications
Clear all

Studio de apartament

8 Posts
8 Users
0 Reactions
2 Views
(@Anonymous)
Posts: 0
 
[#4]

Buna! A mai lucrat cineva de aici intr-un studio de apartament? Eu am inceput acum doua saptamani sa lucrez intr-un studio de apartament din Bucuresti, dar azii a fost ultima zi, pentru ca n-am vazut nici un ban pana acum, mi-am luat o mega tzeapa. A mai patit cineva asa ceva? Scuze pt greseli, sunt furioasa!?


 
Posted : 07/05/2020 2:27 pm
(@amalia)
Posts: 24
Eminent Member
 

Aveam o prietena care a patit ceva asemanator intr-un studio no name si la fel nu a vazut niciun ban. De atunci, a mers doar la studiouri renumite si s-a informat foarte bine inainte.


 
Posted : 11/05/2020 4:27 pm
(@iulianaiuli)
Posts: 5
Active Member
 

Nu are rost sa te complici ccu studiourile mici. Du-te la unul cunoscut. Cauta pe internet si sigur o sa gasesti


 
Posted : 13/05/2020 4:58 pm
(@alina91)
Posts: 10
Active Member
 

Imi pare rau ca ai avut o experienta neplacuta, dar sa stii ca nu e peste tot la fel. Cauta un studio bun si vei fi platita la timp si corect. Bafta!


 
Posted : 14/05/2020 3:25 pm
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
 

Da, din pacate am mai auzit acest lucru. Tocmai d'aia e bine sa mergi sa lucrezi la un studio serios unde e totul legal si ti se face si contract sau sa luccrezi pe cont propriu, dar asa e mult mai greu cu castigurile. Atata timp cat semnezi un contract nu au cum sa nu iti dea banii


 
Posted : 08/07/2020 5:04 pm
(@natasha)
Posts: 32
Eminent Member
 

De ce nu vrei sa lucrezi cu un studio bun, ca Studio20 de exemplu?


 
Posted : 12/08/2020 4:16 pm
(@ivonnareeve)
Posts: 68
Trusted Member
 

Eu îți recomand să lucrezi cu cei mai buni pentru că așa vei avea reușite și doar așa o să ai parte de o colaborare corectă.


 
Posted : 26/08/2020 1:07 pm
(@lunna)
Posts: 23
Eminent Member
 

In meseria asta, mai bine te duci la un studio mare. Cele mici intotdeauna or sa caute sa iti traga teapa pentru ca evident, au venituri mult mai mici, conditii proaste, etc. Pur si simplu nu merita, doar de dragul comisionului. Iti recomand Studio20 cu multa caldura, sunt super profi, totul este clar de la inceput si iti ofera tot suportul de care ai nevoie.


 
Posted : 01/03/2021 11:44 am
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont