Hei. astept cateva recomandari de studiouri de video chat de top din Iasi. vreau sa ma angajez la o firma unde se castiga bine si rapid. Nu am experienta, dar stiu ca nici nu ai nevoie pentru asa ceva. ms. 🙂
Prietena mea lucreaza la Studio20, e ffff multumita! Mi-a zis ca au si live chat pe site si raspund la orice intrebari. Am mai auzit de bine si de Lucky, dar nu stiu pe nimeni care lucreaza acolo si eu mereu merg pe recomandari de la persoane pe care le cunosc personal ca altfel se intampla sa iti mai iei si tepe... Bafta! :*
Si eu tot Studio20 Iasi recomand, am "colege" care lucreaza acolo si sunt super multumite, chiar daca s-a deschis de curand. Cica moldovencele sunt innebunite dupa videochat, acolo cererea a explodat, nu gluma. No offence, dar chiar asa se spune 😀
Este clar ca Studio20 este cel mai bun si cel mai profi studio. Si eu m-am bucurat foarte mult ca au deschis si in Iasi. PWP
Studio20 merita si vad ca si ceilalti l-au recomandat. Sunt seriosi si asta sincer le aduce multe bile albe fata de comeptitie.
Hello, observ ca majoritatea iti ofera acelasi raspuns. Studio20 este cel mai ok studio din iasi. Eu lucrez in alt oras dar am o prietena acolo care lucreaza si e foarte multumita.