Forum Replies Created
|
RE: Ce atitudine adoptam in fata camerei? Buna, eu lucrez pe nisa non-adult, adica nu trebuie sa ma dezbrac in fata camerei, ci doar daca vreau neaparat. Incearca sa fii cat mai relaxata si zambitoare in fata admiratorilor, e cel mai importan... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Trafic video chat Eu cred ca videochatul bate instagram si tiktok , dar trebuie sa ai rabdare si sa iti faci un nume in timp. Nu e usor sa devii cunoscuta pe site-urile de videochat, trebuie sa stai cat mai mult online... |
In forum Trafic videochat |
6 ani ago |
|
RE: tepe videochat Daca ai contract si iti vezi banii inca din prima luna va fi ok, altfel nu. Oamenii seriosi iti demonstreaza de la inceput daca poti avea incredere in ei sau nu. |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |