Forum Replies Created

RE: Vacanta

Am fost putin la mare, dar nu cred ca mai vreau sa merg la ce aglomeratie e. Plus ca mai bine muncesc in perioada asta, nu se stie ce urmeaza...

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Compromisuri? Da sau nu?

Il refuz politicos, dar daca insista, nu sunt foarte diplomata. Inca mai am de lucrat la capitolul asta 🙁

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Modele mai "plinute"

Nimeni nu e perfect, poti face videochat si daca ai 100 de kg si ai o atitudine sexy. Conteaza cum te simti si ceea ce vrei sa transmiti, asa ca... go on 😀

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Voi cum ati reusit sa va cresteti nivelul de limba engleza?

Nici acum nu pot sa zic ca stiu perfect, dar inveti pe parcurs, aplicatiile sunt foarte bune, asa cum zic si fetele 😀

In forum Modele de videochat

6 ani ago
RE: Trucuri pentru a creste numarul de followeri

Pun poze sexy :)))

In forum Modele de videochat

6 ani ago
Ati jucat cu membrii AM/N-AM?

Girls, ati jucat AM/N-AM cu membrii? Eu ma distrez super tare pe jocul asta. Mai stiti si alte jocuri simple si dragute? Nu imi bat capul cu chestii complicate 😀

In forum Despre videochat

6 ani ago
Santaj videochat

Fetelor, cititi asta :))

In forum Stiri din videochat

6 ani ago
RE: Reusiti sa tineti de bani mai mult de o luna?

Si mie mi-e greu sa strang bani cu atatea tentatii in jur, insa reusesc in fiecare luna sa pun o mica suma la ciorap, din caz de ceva. Ma gandesc mereu cum ar fi sa ma imbolnavesc sau sa fiu nevoita s...

In forum Bani videochat

6 ani ago
RE: Comision de 90% in videochat

eu 60% primesc comision, 90% e vis :))

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Studio sau acasa? Pro/ contra

Studio 100%, chiar daca nu esti pe cont propriu, ai o multime de beneficii. Plus ca e ca si cum ai merge la un job normal, ai nevoie de interactiune.

In forum Videochat in studio

6 ani ago
RE: Gaseste-ti perechea dupa 7 pacate capitale

Pare dubios si amuzant in acelasi timp :)))

In forum Site-uri de videochat

6 ani ago
RE: Trafic de zi sau noapte

Hei! Mie noaptea mi se pare mai multa "agitatie", vezi cat iti merge ziua si dupa iti schimbi programul de ceva 😀

In forum Anunturi videochat

6 ani ago
RE: Voi cat de bine va intelegeti cu colegele?

Ms pentru sfaturi, girls! Am incercat, dar degeaba...unii oameni nu mai pot fi salvati :))

In forum Modele de videochat

6 ani ago
Voi cat de bine va intelegeti cu colegele?

Hei, am observat ca fetele din videochat sunt putin rautacioase. ma refer la colege aici. Eu nu traiesc in competitie cu nimeni, dar multe dintre ele ma privesc asa urat. Nush daca de la bani sau de l...

In forum Modele de videochat

6 ani ago
RE: Varsta videochat

si eu stiu persoane care fac videochat si dupa 40. plus ca o femeie nu isi arata niciodata varsta, stii doar. Daca arati bine si te intretii cu tratamente si un stil de viata sanatos vei fi super ok. ...

In forum Despre videochat

6 ani ago
Page 1 / 2