-
Brenda replied to the topic "Parere despre Vulpita" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Mie nu imi place deloc fiinta aia, nu vreau sa fiu rea, dar asa prostie nu am mai vazut de multa vreme. Si pe mine m-a intrebat cineva in chat room, a vazut ca e in trending la noi, i-am… Read more»