Forum Replies Created
|
RE: De unde va luati jucariile? artisans d'amour e bun |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Story-uri instagram Am observat ca in ultimnul timp IG pune mai mult accent pe ele. Eu de o vreme pun mai multe story-uri si am obserrvat ca vin mai multi oameni pe profilul meu decat daca as posta normal. Voi ce experie... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Banca cea mai buna Revolut clar :)) |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Membru care acapareaza chatul am mai patit si eu asa si dupa un timp se mai linisteau. probabil e si putin gelos si de aia face asa ca vrea sa ti atraga atentia. ii mai poti reaminti gentil ca daca vrea sa fiti doar voi doi poate ... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
Cum va luati concediu Hei fetelor. As vrea sa mi iau concediu dar sincer nu stiu cum sa procedez. Am nevoie de macar o saptamana sa mi revin. Credeti ca e ok? Daca tin legatura cu membrii prin mesaje si videocall ar trebui... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Zile libere eu am marti si joi liber. la fel in weekend chiar merge bine. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cum ati spus familiei ca faceti chat? Hello! Mie mi a luat ceva pana le am zis. Am asteptat sincer sa fac si niste bani calumea cumva sa mi sustin argumentul daca tot le zic. Au fost ok pana la urma. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
Sa incerc chaturbate? Hei fetelor ma bate gandu sa incerc chaturbate. am fost o perioada pe flirt4free dar nu prea a mers. stiu ca s similare cumva doar ca chaturbate iti da voie sa faci orice in free si nu stiu asta cum e... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: trafic LJ depinde, dar am observat ca noaptea merge mai bine. dupa ora 8-9. |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
Idei room topic Hei fetelor! Stiti ca pe LJ avem room topic de cv timp. aveti idei ce sa mai punem acolo? sincer nu mai stiu si as vrea cv creativ sa ii faca pe memrbii sa dea macar tipsuri sau cv. |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
Va pregatit de Craciun? Hei fetelor va duceti sa va luati decoratiuni de craciun? faceti ceva special? sau va luati liber zilele alea? |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Cel mai bun site the freemium F4F sincer e foarte ok. Mie mi merge bine pe ea. |
In forum Site-uri de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Fara muzica copyright? Nu prea m am obisnuit, dar incerc sa alternez macar. Am membrii care vor anumite melodii sau imi spun ce ar merge pt un vip sau ceva si unii dau tipsuri si nu prea imi vine sa le zic nu si sa ii pierd... |
In forum Stiri din videochat |
5 ani ago |
|
Cosplay online - pareri? Hei fetelor ma gandeam, pt ca am vazut alte modele asa, sa intru online intr-un cosplay ceva. Sa ii starnesc putin. Am vazut ca sunt modele care se costumeaza chiar daca nu e vreo sarbatoare. As vrea ... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |
|
RE: Shootinguri Hei! Eu imi fac o data la 3 luni poze. Hai 4 daca nu pot altfel. Gen sedinta foto profi. In rest incerc sa pun mereu cate cv nou pe profil. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |