Forum Replies Created
|
RE: Prima zi de acasă Wow…nu-mi vine sa cred.? Clarisa in ce orașe ai fost? Sa evit studioul măcar… |
In forum Videochat de acasa |
4 ani ago |
|
RE: Adevar sau miniciuna Buna Eveline, Ai dreptate trebuie multă dedicație. Încă nu am început dar deja îmi pregătesc câteva ținute și am foarte multe idei de poze, anyway îmi voi asculta și trainerul ca ea știe cel mai bine ... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
RE: Adevar sau miniciuna Buna fetelor, Ma bucur ca ati împărtășit experienta voastră?. La interviu mi s-a spus ca la început prima luna sau primele luni nu vor fi încasări cine știe ce dar pe parcurs membrii se vor obișnui cu... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |
|
Adevar sau miniciuna Urmeaza sa intru pe acest domeniu si as avea nevoie de cateva informatii. Am observat pe un alt forum faptul ca anumite persoane se plang de ”perioada praf” citisem faptul ca o tipa a facut intr-o lun... |
In forum Bani videochat |
4 ani ago |