Forum Replies Created
|
RE: Fara contract? Sincer, eu nu as accepta niciodata sa lucrez fara contract. E clar ca daca nu ai contract, sunt toate sansele sa nu fii platita, asa ca nu recomand nimanui sa accepte o asemenea colaborare. Vorb-aia: ... |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: Studiouri cu care se poate colabora pt videochat de acasa :)) Serios? 0% comision? Si ei ce castiga ca te ajuta? Daca vreun studio spune ca iti da tie 100% si ca ei nu retin nimic, e clar ca e teapa! Poate te trezesti ca iti da tie comision 0%, deci clar NU!... |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Planuri de sarbatori Hey, hey! Eu voi lucra! Am auzit ca de sarbatori sunt incasari mai mari, voi ce ati auzit despre asta? Mercic! |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Ce tepe ati luat de pe Aliexpress? Sincer, eu am o comanda care astept sa vina inca de anul trecut, asa ca nu am primit nicio teapa si nicio comanda :)) |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: scandal Oana Zavoranu vs influencere Sincer, asa cum spunea si Bella mai sus, cred ca e o modalitate de a reintra in centrul atentiei ca a stat cam mult in barlogul ei. Aceasta femeie nu are nimic bun de spus despre nimeni, dar ? ca poat... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Machiaj Hello, eu am Maybelline. Sincer, mi se par rentabile. Rezista mult si sunt ieftine 🙂 |
In forum Videochat in studio |
6 ani ago |
|
RE: Codamnata pentru veniturile din videochat Toata lumea stie ca trebuie sa platesti taxe la ANAF, sa fim sinceri! Dar daca incerci sa faci frauda, te alegi cu o sentinta de genul... Asa e cand esti lacom si incerci sa fentezi plata taxelor! |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Black Friday - pe bune sau vrajeala? Sincer, e vrajeala! Eu mi-am luat un laptop in urma cu o luna si de BlackFriday e exact la acelasi pret. Imprimanta pe care pusesem ochii la fel, nu si-a schimbat pretul. Pe acestea le-am retinut fiin... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Solar Hey, eu merg la solar cam o data pe saptamana, stau cate intre 7 si 10 minute, atat cat sa nu fiu alba. Nu cred ca te afecteaza daca folosesti crema si nu faci exces. |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: se cumpara lenjerie intima folosita - voi ce parere aveti? Hahaha, sa stiti ca si eu am facut asta mai demult si am luat o suma frumusica pentru o pereche purtata! :))) |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: va dati datele reale? Salut, nu, in niciun caz nu-mi dau datele reale. Cu toate ca imi asum ceea ce fac, nu vreau sa stie toata lumea numele meu real si unde locuiesc. Cine stie peste ce psihopat dai. Nuuu, eu sunt total c... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cat e noroc si cat e munca? Sincer, si eu consider ca e o combinatie intre noroc si munca. Eu nu sunt foarte norocoasa de felul meu, de aceea de multe trebuie sa muncesc dublu fata de altii. Am avut parte de multe ture reusite, ... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Extensii de par sau peruci? Hello, eu zic extensii! Daca gasesti vreun site care sa aiba un raport buna calitate-pret, anunta-ne si pe noi! |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Bani din Tinder Sincer, nu stiu ce sa spun.... dar nu prea imi vine a crede ca e posibil, dar sunt chiar curioasa si astept sa vad daca a mai incercat cineva. |
In forum Bani videochat |
6 ani ago |
|
RE: 100 de ore online sau 80? Pe perioada, adica in 2 saptamani 🙂 |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |