Forum Replies Created
|
RE: Daca va place sa cititi, am gasit cateva recomandari bune <3 Super, fetelor, chiar ma gandeam sa mai citesc ceva. Recunosc ca eu sunt pasionata de literatura mai erotica gen Henry Miller, vi-l recomand daca aveti timp! |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
100 de ore online sau 80? Salut, Va scriu pentru a va cere parerea si voua, celor care aveti mai multa experienta in acest domeniu. Voi cat timp stati online - 100 de ore sau 80? Sincer, e cam obositor sa stau 100 de ore, dar ... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Recomand acest articol pentru cele care au intrat in rutina 😀 Super! Multumesc frumos pentru seugestie, chiar aveam nevoie de ceva refreshing! 🙂 |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Partenerul de viata trebuie sa stie? Hey, hey! Eu am ales sa ii spun iubitului dupa o luna de relatie.... A fost ceva spontan, am avut enotii, dar supriza cea mare a venit din partea lui cand s-a confesat ca in urma cu cativa a facut si ... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Limuzina Studio20?! Salut! Nu e reclama, e chiar adevarat! Eu uneori profit de ea, mai ales daca nu am apucat sa dorm suficient sau nu am trimis mesaje, asa ca imi mai fac din treaba si in masina .... Nu e limuzina, e un... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
Outreach Salut, cum mai sunteti? Vreau sa va intreb si pe voi cum va faceti outreach-ul? Eu comentez la pagini de fan club a unor artisti, uneori caut membri de pe site si le las comentarii la poze. As dori sa... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
Alternativa pt AC Salut, vin si eu cu o noua intrebare: ce alternativa folositi pentru aerul conditionat? Sincer, eu nu il pot folosi, ma doare capul de la AC dupa vreo 2-3 ore, prind curent rapid si dupa aceea o sapta... |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cineva din Roman sau imprejurimi? :)) Mda... sa spunem ca e inca o persoana cu mintea odihnita, chiar prea odihnita! |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Idei de crestere a traficului Personal, da cred ca orele de logare sunt foarte importante, dar si muzica si sa vii cu ceva nou! Daca devii monotona, nu mai vin! ASa ca fie ca alegi costumatii deosebite, role-playuri, genuri muzica... |
In forum Trafic videochat |
6 ani ago |
|
RE: Fosta sotie a lui Kamara Asa, si care e problema lumii? Nu a stat la cersit,nu a asteptat sa-i cada banii din cer, a muncit pentru fiecare leut. Toata stima ei, ca a lasta prejudecatile deoparte si s-a gandit la necesitatile ... |
In forum Stiri din videochat |
6 ani ago |
|
RE: Dati-mi si mie un link la un site pt accesorii BDSM va rog 😀 Super tare topicul, sunt si eu interesata, am observat ca sunt multi BDSM-isti pe site, sau ii atrag eu, hehe? :)) |
In forum Echipamente videochat |
6 ani ago |
|
RE: Compromisuri? Da sau nu? Eh, sincer, eu ii ofer o alternativa si ii spun ceva de genul: Stiu ca iti doresti, te inteleg, dar nu sunt pregatita pentru asa ceva, in schimb pot sa fac .... (si ii ofer o alternativa gen bj). Si i... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: LiveJasmin sau MFC? Sunt total de acord cu Dani- nu poti compara doua site-uri atat de diferite. Dar da, mereu bani mai multi se vor face pe site-urile premium. Cele free sunt bune ca practica, dar cand vrei calitate, me... |
In forum Site-uri de videochat |
6 ani ago |
|
Surprize retrase Hello, nu stiu voi, dar eu m-am saturat de membrii care isi retrag suprizele pe motiv ca cica le-a fost furat cardul! Interesant, cand dadeau surprize nu le era furat cardul! Chiar nu se poate face ni... |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: Tinute vestimentare Mii de multumiri! :* |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |