Forum Replies Created
|
RE: Ore de trafic intens Hey, eu am colege care spun ca pana pe la 6-7 e trafic bun, apoi mai nasol. Eu sunt pe tura de zi... ziua, sincer, dupa 5 PM ai trafic, dar cand ai si viata personala, faci un compromis si incerci sa ... |
In forum Trafic videochat |
6 ani ago |
|
Tinute vestimentare Hello, fetelor, voi de unde va luati tinutele? Recomandati-mi ceva site-uri care au haine glam la preturi accesibile. Nu stiu daca s-a mai intrebat si nu am observat, asa ca scuze daca ma repet. O zi ... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |
|
RE: Idei de role play :)) hula dancer! Stiu ca poate suna amuzant, dar mie imi plac tinutele tematice - unul dintre elfii lui Mos Craciun, de St Patrick's Day tinuta verde, in luna martie am purtat tinute feminine cu coro... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: Extensii de par sau peruci? Si eu am tot extensii clap on! Sunt destul de usor de intretinut, dar iti recomand sa investeste in niste extensii de calitate - platesti un leut in plus, dar arata mai bine si te tin mai mult! 😉 Mie-... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |
|
RE: tepe videochat Ideea e sa fii foarte atenta si sa iti citesti contractul! Da, e mai rentabil de la Studio decat de acasa, asta-i clar! Nu de alta, dar in ciuda comisionului perceput de Studio, sfaturile trainerilor ... |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: Cum as putea sa spun parintilor ca fac videochat? Eu zic sa le arati niste video-uri free de pe LiveJasmin si sa le vorbesti foarte mult de partea de non-nude si, in acelasi timp, arata-le si un extras de cont cu suma pe care ai castigat-o! Desigur c... |
In forum Despre videochat |
6 ani ago |