• Evelline replied to the topic "Ce libere sa-mi iau?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    ey! 😄 Eu tot weekendul sunt live, chiar si duminica seara, cand prind multi membri vechi care revin sa ne auzim. Am observat ca lunea dimineata se simte lipsa de trafic, asa ca prefer sa-mi iau liber atunci. Incearca sa-ti…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont