Pana acum aveam sambata si duminica dar nu prea mai fac bani pentru ca tot weekendul sunt offline... voi ce libere aveti si cum va merge?
eu am marti si joi si e ok, fac bani, prind si wekeendul dar depinde mult de la saptamana la saptamana
Eu cred ca Marti si Miercuri sunt cele mai bune zile sa-ti iei liber 😊
Hey! 😊 Eu îmi iau liberele în timpul săptămânii, gen marți sau miercuri, când traficul e mai slab oricum. În weekend stau online full, pentru că atunci sunt cei mai mulți membri activi și se simte și la câștiguri. Poate merită să încerci să schimbi zilele libere și să vezi cum merge 💸 Succes! 💕
ey! 😄 Eu tot weekendul sunt live, chiar si duminica seara, cand prind multi membri vechi care revin sa ne auzim. Am observat ca lunea dimineata se simte lipsa de trafic, asa ca prefer sa-mi iau liber atunci. Incearca sa-ti reorganizezi zilele si sa vezi cum reactioneaza membrii tai. Uneori micile schimbari aduc cei mai mari bani 💸✨