Ce libere sa-mi iau...
 
Notifications
Clear all

Ce libere sa-mi iau?

5 Posts
5 Users
0 Reactions
1 Views
 Sara
(@sara)
Posts: 152
Estimable Member
Topic starter
 
[#1438]

Pana acum aveam sambata si duminica dar nu prea mai fac bani pentru ca tot weekendul sunt offline... voi ce libere aveti si cum va merge?


 
Posted : 16/08/2023 6:30 am
(@sabrinak)
Posts: 354
Honorable Member
 

eu am marti si joi si e ok, fac bani, prind si wekeendul dar depinde mult de la saptamana la saptamana


 
Posted : 16/08/2023 11:49 am
(@ginamence)
Posts: 296
Reputable Member
 

Eu cred ca Marti si Miercuri sunt cele mai bune zile sa-ti iei liber 😊


 
Posted : 17/08/2023 12:06 pm
 Mara
(@gabriela96)
Posts: 441
Honorable Member
 

Hey! 😊 Eu îmi iau liberele în timpul săptămânii, gen marți sau miercuri, când traficul e mai slab oricum. În weekend stau online full, pentru că atunci sunt cei mai mulți membri activi și se simte și la câștiguri. Poate merită să încerci să schimbi zilele libere și să vezi cum merge 💸 Succes! 💕


 
Posted : 04/07/2025 1:27 pm
(@evellineclair)
Posts: 242
Reputable Member
 

ey! 😄 Eu tot weekendul sunt live, chiar si duminica seara, cand prind multi membri vechi care revin sa ne auzim. Am observat ca lunea dimineata se simte lipsa de trafic, asa ca prefer sa-mi iau liber atunci. Incearca sa-ti reorganizezi zilele si sa vezi cum reactioneaza membrii tai. Uneori micile schimbari aduc cei mai mari bani 💸✨


 
Posted : 04/07/2025 1:34 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont