Forum Replies Created

RE: Studio sau acasa? Pro/ contra

Eu sincer prefer sa lucrez de la studio pentru ca e mult mai ok, am parte de suport constant si mult mai multe pareri din exterior pentru a face cat mai multi bani. Poate acasa suna mai comod dar eu a...

In forum Videochat in studio

6 ani ago
RE: Adult vs non-adult

Eu am inceput pe non-adult din motivele pe care le-ai precizat tu. Este mai comod si te simti mai linistita pe non adult dar asta nu inseamna ca nu vei ajunge sa te simti la fel de bine si pe adult si...

In forum Despre videochat

6 ani ago
RE: Reusiti sa tineti de bani mai mult de o luna?

Hey, depinde numai de tine si de cat de mult muncesti.Eu lucrez de doi ani si am reusit sa imi pun destui bani deoparte ca sa fiu satisfacuta si in acelasi timp sa o duc bine in viata de zi cu zi.

In forum Bani videochat

6 ani ago
Page 17 / 17