Forum Replies Created
|
Pe ce platformă se câștigă cel mai bine în 2026? Sunt curioasă ce platformă v-a adus cele mai bune încasări în ultima perioadă și de ce. Ați observat diferențe mari între site-uri? Si care are cel mai bun trafic? |
In forum Trafic videochat |
4 zile ago |
|
RE: Voi cum reușiți să vă păstrați energia și vibe-ul zilnic? Buna...da, incerc sa pun melodiile care-mi dau un vibe bun, sa port tinute care ma fac sa ma simt bine, merg la sala, incerc sa am activitati si extra studio (ies cu prietenii, ma mai uit la un film).... |
In forum Modele de videochat |
2 săptămâni ago |
|
RE: Cum a fost ziua voastra? hello, ziua mea e buna...e perioada Pastelui asa ca e destul de multa activitate online. Mult spor! |
In forum Modele de videochat |
2 săptămâni ago |
|
RE: Voi cum ați început anul? suntem deja in martie...dar trebuie sa recunosc ca inceputul a fost destul de greut. Ianuarie a fost mai slaba la incasari ca alte luni...dar din februarie lucrurile au inceput sa se miste mai bine...... |
In forum Bani videochat |
3 luni ago |
|
RE: Relatia cu fetele din studio Hello, eu incerc sa-mi vad mai mult de treaba mea, nu prea am timp sa vbesc cu colegele, dar relatiile sunt ok cu toata lumea, fetele sunt foarte dragute. |
In forum Despre videochat |
3 luni ago |
|
RE: Studiouri de videochat severe Buna, eu lucrez de mai multi ani la studio 20. Nu e un studio sever, insa, bineinteles, exista niste reguli ce trebuiesc respectate ptr buna functionare a lucrurilor. Nu mi se pare exagerat cu nimic. ... |
In forum Tepe in videochat |
3 luni ago |
|
RE: Nu fac banii din chat Bună 🤍. La 3 luni încă ești într-o perioadă de început, chiar dacă pare mult. În domeniul ăsta contează foarte mult constanța și construirea unei baze de membri, iar asta poate dura. Dacă stud... |
In forum Anunturi videochat |
4 luni ago |
|
RE: Februarie vs ianuarie – cum merge la voi? Buna, totul a fost ok in februarie, mult mai bine decat in ianuarie. dar speram sa vedem niste incasari mai mari in martie. am inceput luna cu optimism |
In forum Bani videochat |
4 luni ago |
|
RE: Atmosfera de studio ca model hello, si eu tot la studio20 sunt. e o super atmosfera, toti sunt foarte draguti, chiar ma consider norocoasa |
In forum Despre videochat |
4 luni ago |
|
RE: Intalniri Nu,nu,nu...toti incearca...dar ptr siguranta ta..un mare NU! |
In forum Modele de videochat |
4 luni ago |
|
Cum vă fidelizați membrii? Bună, fetelor! 💕 Sunt curioasă voi cum reușiți să vă fidelizați membrii și să-i faceți să revină constant. Ce contează mai mult pentru voi: program fix, conversația, show-urile speciale, reduc... |
In forum Modele de videochat |
4 luni ago |
|
RE: Varsta videochat Da, clar poti face videochat si dupa 35 de ani. Varsta nu e un minus, din contra, multe fete au succes tocmai pentru ca sunt mai mature, sigure pe ele si stiu sa comunice mai bine. Daca ai mai lucrat ... |
In forum Despre videochat |
5 luni ago |
|
RE: Surprize retrase Buna 🤍 Din pacate se intampla des. Multi folosesc scuza cu „cardul furat” ca sa isi recupereze banii, chiar daca totul a fost ok in momentul respectiv. Nu tine de tine si nici nu e vina ta. Ce... |
In forum Tepe in videochat |
5 luni ago |
|
RE: Site-uri premium Buna 😊 Pe langa ce s-a spus deja, as mai adauga ca pe site-urile premium conteaza mult rabdarea si constanta. Flirt4Free, SinParty sau chiar Stripchat pot merge bine, dar nu ca „hit and run”. ... |
In forum Site-uri de videochat |
5 luni ago |
|
RE: Ce v-a motivat să începeți cariera de model online? Buna 💕 La mine a pornit din dorinta de independenta, dar pe parcurs mi-am dat seama ca a fost mai mult decat bani. M-a ajutat sa am mai multa incredere in mine, sa comunic mai bine si sa imi c... |
In forum Despre videochat |
5 luni ago |