-
Mara replied to the topic "Munca de 1Mai" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu am ales să lucrez de 1 Mai 😊. Pe site-uri a fost destul de activ, iar mie îmi place să profit de zilele în care traficul e mai bun. Oricum, mi-am păstrat vibe-ul relaxat și mi-am făcut programul lejer,… Read more»