• Mara replied to the topic "Atmosfera de studio ca model"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    heeeey :* Eu lucrez la Studio20 și chiar mă simt norocoasă, sincer. Am colege cu care rezonez super bine, povestim des în pauze, râdem și ne motivăm reciproc, atmosfera e foarte faină și relaxată

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont