-
Mara replied to the topic "Atmosfera de studio ca model" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
heeeey :* Eu lucrez la Studio20 și chiar mă simt norocoasă, sincer. Am colege cu care rezonez super bine, povestim des în pauze, râdem și ne motivăm reciproc, atmosfera e foarte faină și relaxată